Kuo naudingi skanėstai katėms?

Paprastai skanėstai katėms yra apibūdinami kaip smulkūs užkandžiai. Kačių skanėstai gali būti sausos arba šlapios konsistencijos. Skanėstai katėms puikiai papildo augintinio racioną. Gardūs skanumynai atlieka ir naudingas funkcijas. Kokios jos?

Kačių skanėstai dantų sveikatai

Kai kurie kačių skanėstai yra kramtomi. Tai natūralus, mechaninis veiksmas, padedantis kovoti su apnašų ir dantų akmenų susidarymu. Tokio tipo kačių skanėstai padeda apsisaugoti nuo dantenų uždegimo, blogo burnos kvapo. Skanėstai katėms yra puiki prevencinė priemonė.

Kačių skanėstai maistinių medžiagų subalansavimui

Skirtingo amžiaus katės turi suvartoti atitinkamą kiekį maistinių medžiagų. Skanėstai katėms padeda subalansuoti maistinių medžiagų suvartojimą. Aukštos kokybės skanėstuose gausu baltymų, vitaminų ir mineralų.

„Natural Code“ skanėstai katėms

Žaismingose pakuotėse esantys „Natural Code“ skanėstai katėms garsėja nuostabios kokybės gaminiais. Šie skanėstai katėms turtingi natūraliais antioksidantais. Skanėstuose yra 12 vitaminų bei netirpių skaidulų, kurios padeda palaikyti burnos higieną ir subalansuoti maistinių medžiagų suvartojimą.

Kačių skanėstai virškinimui gerinti

Katėms virškinimą kartais apsunkina plaukų kamuoliukai, kuriuos jos praryja laižydamos kailį. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis kačių skanėstus, kurie skatina sveiką medžiagų apykaitą. Skanėstai katėms padeda gerinti augintinio virškinimą.

„Ferribiella“ skanėstai katėms

Italų prekinis ženklas „Ferribiella“ siūlo įsigyti kačių žolės rinkinuką. Šis ekologiškas skanėstas katėms yra puikus būdas praturtinti augintinio mitybą. Kačių žolė turi daugybę naudingų savybių. Šių žalumynų sudėtyje yra folio rūgšties, kuri yra būtina katės hemoglobino gamybai. Tai svarbu užtikrinti, kad katė būtų sveika ir energinga. Be to, šie žolynai padeda katei natūraliai išvalyti kailio gumulus, užkertant kelią nepageidaujamoms virškinimo problemoms. Šis skanėstas katėms yra natūralus priešuždegiminis vaistas. Žolė katėms padeda kovoti su gerklės ir žarnyno infekcijomis.

Kačių skanėstai apetitui pagerinti

Dažnai vyresnio amžiaus arba sveikatos problemų turinčios katės tam tikru periodu gali prarasti apetitą. Skanėstai katėms padeda atgauti apetitą. Visgi rekomenduojama šiais gardumynais nepiktnaudžiauti. Skanėstai katėms niekada neturėtų pakeisti įprasto valgio.

„Perrito“ skanėstai katėms

„Perrito“ prekinis ženklas siūlo itin aukštos kokybės gaminius. Šie kačių skanėstai yra sveiki ir natūralūs užkandžiai. Juose mažai riebalų ir daug baltymų. „Perrito“ skanėstai katėms  yra be dirbtinių dažiklių ir glutamato. Juose nėra glitimo, konservantų, dažiklių, genetiškai modifikuotų medžiagų. „Perrito“ skanėstai katėms gaminami iš šviežių žaliavų, džiovinami karštame ore. Šie 100% natūralūs kačių skanėstai yra skanūs ir lengvai virškinami. Tai yra puiki priemonė, kuri padeda palepinti augintinį.

Kačių skanėstai ir vaistai

Kačių skanėstai tampa puikiais pagalbininkais, kai reikia augintiniui sugirdyti vaistus. Tam puikiai tinka šlapios konsistencijos skanėstai katėms. Šio tipo užkandžiuose gana paprasta paslėpti reikiamus medikamentus.