Serviravimo indai pusryčiams, pietums ir vakarienei

Daugelis yra pripratę valgyti kelis kartus per dieną ir tai dažniausiai būna pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Aišku, galbūt tie kartai ne visada būna namuose, nes daugelis dirba gana intensyviai, tačiau bet kokiu atveju, kelis kartus namuose tikrai pavyksta pavalgyti. Taip pat nedrįsime sumeluoti, kad daugeliui yra labai svarbi stalo estetika, kaip viskas atrodo ir panašiai, todėl valgant skirtingu laiku, galima naudoti skirtingus serviravimo indus. Tad šiame straipsnyje ir norime papasakoti kiek daugiau apie tai.

Serviravimo indai pusryčiams

Paprastai pusryčius valgome pakankamai lengvus, tad tikrai nereikia apsikrauti begalės indų, ypač, jeigu rytai yra pakankamai intensyvūs, turite pasidaryti ne vieną darbą. Rytais praktiškai gali pakakti vos kelių indų:

  • Dubenėlio ar kitokios panašios lėkštės, iš kurios galima valgyti košę, granolą su jogurtu ir panašiai.
  • Gali užtekti ir įprastos lėkštės, kurioje kuo puikiausiai tilps kiaušinienė, sumuštinis ar kitas maistas, kuris tinka rytais.
  • Kiekvienas rytas tikriausiai negalėtų apsieiti be kavos ar arbatos, tad puodelis yra privalomas. Kad viskas atrodytų gražiau galima puodelį kartu įsigyti su lėkštute.
  • Aišku ir apsieiti niekaip negalime be įrankių, gali prireikti tiek šakučių, šaukštelių ar šaukštų.

Serviravimo indai pietums

Jeigu esate pakankamai užimtas žmogus, tai vargu, ar įmanoma kiekvieną dieną pietus valgyti namuose. Bet dažniausiai pietūs kartu su šeima būna savaitgaliais. Nors tokie susėdimai nebūna itin dažnai, tačiau serviravimo indai namuose yra privalomi. Kadangi patiekalų yra kur kas daugiau, nei kad per pusryčius, tai ir tokių indų reikia daugiau. Reikia nepamiršti didesnių lėkščių, į kurias bus sudėti pagrindiniai patiekalai, taip pat reikia pasirūpinti ir lėkštėmis tiek sriubai, tiek pagrindiniam patiekalui. Jeigu yra kokie nors garnyrai, tai juos taip pat reikia pateikti į tinkamus indus. Aišku, taip pat reikia atsižvelgti į poreikius, kokius turite jūs ir jūsų šeimos nariai ir pagal tai įsigyti tokius serviravimo indus, kokių reikia.

Serviravimo indai vakarienei

Vakarienės taip pat gali būti labai įvairios, tad ir serviravimo indai gali būti skirtingi, priklausomai nuo to, koks maistas yra valgomas. Bet jeigu ruošiatės gražiai vakarienei, tai reikia nepamiršti, kad gali praversti ir interjero dekoracijos, kurios pagražins visą vaizdą ir leis sukurti jaukią aplinką. Puikiai paruoštas maistas ir paserviruotas stalas leis mėgautis ilgais vakarienės vakarais.